Ліга Права

Розблоковуємо податкові накладні

Щоб ваш бізнес міг працювати та розвиватися без перешкод

Ваш бізнес стоїть

Вам це знайомо?

Ми віримо, що кожна компанія заслуговує на можливість легально та ефективно вести свій бізнес, незважаючи на тимчасові труднощі з податковими органами.

Продовжуйте вести бізнес легально та прибутково

Ми розуміємо, наскільки блокування податкових накладних може завдати шкоди вашому бізнесу, репутації та фінансовій стабільності. 

 

Наша команда має багаторічний досвід успішного розблокування тисячі податкових накладних для компаній різних галузей. Ми знаємо всі нюанси податкового законодавства і маємо відпрацьовані методики для швидкого вирішення таких питань.

 

Ми вже допомогли сотням бізнесів подолати цю проблему і готові допомогти також і вам.

На що можуть розраховувати наші клієнти

Економія часу

Завдяки багаторічному досвіду та відпрацьованим методикам ми швидко вирішуємо питання з блокуванням податкових накладних.

Мінімізація ризиків

Професійна команда допоможе уникнути помилок та прорахунків, що можуть зашкодити репутації та стабільності вашого бізнесу.

Повне занурення в справу

Завдяки аутсорсингу юридичних питань, ви можете повністю зосередитися на розвитку основного бізнесу.

План "Розблокування"- швидке відновлення бізнесу

Крок 1: Безкоштовна консультація

Отримайте чітке розуміння проблеми та можливих шляхів її вирішення під час безкоштовної консультації.

Крок 2: Повне занурення у справу

Довірте експертам підготовку документів та комунікацію з податковими органами, поки ви зосереджуєтесь на бізнесі.

Крок 3: Відновлення бізнесу

Насолоджуйтесь безперебійною роботою після розблокування податкових накладних та відновлення повноцінної діяльності.

Що кажуть наші клієнти

Ось що ви отримаєте

Щоб отримати все це і навіть більше…

Наші клієнти:

Поширені Запитання

Спочатку ПН/РК оцінюється на ознаки безумовної реєстрації, а саме: чи є ПН сумою до 5 000 грн та чи врахована таблиця даних платника податку.  Далі перевіряється чи підпадає платник під критерії ризикових платників податку та чи, можливо, платник податку підпадає під критерії позитивної податкової історії. На ці показники можна вплинути шляхом вчасної сплати податків, їх повноти, наявності трудових та основних ресурсів. Останній чинник який впливає на реєстрацію ПН/РК - це чи підпадає сама операція під критерії ризиковості.

Дану інформацію можемо отримати проаналізувавши квитанцію № 2.

Якщо в квитанції є посилання на критерій ризиковості саме платника податку, то спершу необхідно вивести підприємство з “ризикових” і тоді вже “розблоковувати” ПН. У разі, якщо в квитанції є посилання на критерій ризиковості операції, то спочатку подаємо пояснення та документи по цій операції. Варто диференціювати ризиковість платника податку та ризиковість операції. Оскільки перше є значно маштабнішим у своїй покроковій діяльності щодо розблокування ПН/РК.

Даний строк є скороченим, а саме до 10 робочих днів з моменту прийняття рішення про відмову у реєстрації ПН/РК.

Комісія регіонального рівня має прийняти рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації ПН / РК протягом 5 днів.

Основними документами, що підтверджують здійснення господарської операції є первинні документи. Однак, важливо щоб був наявний весь пакет документів, що безсумнівно зможе підтвердити її дійсність, тож мають бути: договір; специфікації; видаткові; ттн; документи, що підтверджують зберігання товару; сертифікати якості, якщо їх наявність вимагає договір; довіреності на отримання тмц; рахунки; банківські виписки; інвойси; акти наданих послуг/виконаних робіт та інше.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.